Kampplan for: Tirsdag PB 85 2023-2024

K Dato Spillested D1 D2 R
512197 08-08 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Steen Kristensen Karl Pedersen
84-120
512198 08-08 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Orla Østergaard John Jæger
232-68
512199 08-08 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Poul Ernst Carlsen Ole Froik
0-0 Hjemmehold taberdømt
512200 08-08 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Arvid Nielsen Michael S Nielsen
0-0 Udehold taberdømt
512201 08-08 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Preben Elkjær Knudsen Poul Vinkler
132-90
512202 08-08 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Bent Madsen Allan K Jensen
114-170 Udehold taberdømt
512203 08-08 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Poul Leegaard Jens Mark Thomsen
118-104
512204 08-08 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Anders Holmgaard lars Meldgaard
0-0 Udehold taberdømt
512205 08-08 14:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Søren Nielsen Jørgen Hald
68-152
512206 08-08 15:15 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Lars Henrik Carlsen Preben Jensen
158-178
512207 15-08 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Jørgen Melhedegaard Arvid Nielsen
184-102
512208 15-08 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Karl Pedersen Poul Ernst Carlsen
0-0 Udehold taberdømt
512209 15-08 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Preben Elkjær Knudsen Steen Kristensen
178-66
512210 15-08 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Bent Madsen John Jæger
82-148
512211 15-08 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Poul Leegaard Ole Froik
118-124
512212 15-08 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Anders Holmgaard Michael S Nielsen
0-0 Udehold taberdømt
512213 15-08 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Søren Nielsen Poul Vinkler
26-90
512214 15-08 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Lars Henrik Carlsen Allan K Jensen
166-94
512215 15-08 14:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Preben Jensen Jens Mark Thomsen
178-108
512216 15-08 15:15 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Jørgen Hald lars Meldgaard
0-0 Udehold taberdømt
512217 22-08 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Arvid Nielsen Orla Østergaard
106-210
512218 22-08 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Jørgen Melhedegaard Bent Madsen
184-98
512219 22-08 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Karl Pedersen Preben Elkjær Knudsen
120-120
512220 22-08 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Poul Leegaard Steen Kristensen
118-42
512221 22-08 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Anders Holmgaard John Jæger
100-148
512222 22-08 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Søren Nielsen Ole Froik
34-156
512223 22-08 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Lars Henrik Carlsen Michael S Nielsen
0-0 Udehold taberdømt
512224 22-08 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Preben Jensen Poul Vinkler
178-34
512225 22-08 14:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Jørgen Hald Allan K Jensen
124-152 Hjemmehold taberdømt
512226 22-08 15:15 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 lars Meldgaard Jens Mark Thomsen
0-0 Hjemmehold taberdømt
512233 29-08 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Preben Jensen Ole Froik
144-156
512234 29-08 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Jørgen Hald Michael S Nielsen
0-0 Udehold taberdømt
512235 29-08 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 lars Meldgaard Poul Vinkler
0-0 Hjemmehold taberdømt
512236 29-08 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Jens Mark Thomsen Allan K Jensen
124-152 Hjemmehold taberdømt
512227 29-08 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Preben Elkjær Knudsen Poul Ernst Carlsen
0-0 Udehold taberdømt
512228 29-08 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Bent Madsen Orla Østergaard
82-232
512229 29-08 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Jørgen Melhedegaard Anders Holmgaard
182-122
512230 29-08 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Karl Pedersen Poul Leegaard
120-46
512231 29-08 14:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Søren Nielsen Steen Kristensen
26-86
512232 29-08 15:15 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Lars Henrik Carlsen John Jæger
166-96
512237 05-09 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Poul Leegaard Poul Ernst Carlsen
0-0 Udehold taberdømt
512238 05-09 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Bent Madsen Arvid Nielsen
98-106
512245 05-09 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Jens Mark Thomsen Michael S Nielsen
0-0 Udehold taberdømt
512246 05-09 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Anders Holmgaard Orla Østergaard
90-232
512239 05-09 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Allan K Jensen Poul Vinkler
152-82 Udehold taberdømt
512240 05-09 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Jørgen Melhedegaard Lars Henrik Carlsen
168-166
512241 05-09 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Karl Pedersen Søren Nielsen
120-68
512242 05-09 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Preben Jensen Steen Kristensen
178-56
512243 05-09 14:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Jørgen Hald John Jæger
98-148
512244 05-09 15:15 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 lars Meldgaard Ole Froik
0-0 Hjemmehold taberdømt
512247 12-09 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Poul Leegaard Preben Elkjær Knudsen
52-178
512248 12-09 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Anders Holmgaard Arvid Nielsen
114-106
512249 12-09 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Søren Nielsen Poul Ernst Carlsen
0-0 Udehold taberdømt
512250 12-09 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Lars Henrik Carlsen Orla Østergaard
166-206
512251 12-09 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Jørgen Melhedegaard Jørgen Hald
184-120
512252 12-09 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Karl Pedersen Preben Jensen
120-132
512253 12-09 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 lars Meldgaard Steen Kristensen
0-0 Hjemmehold taberdømt
512254 12-09 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Jens Mark Thomsen John Jæger
128-148
512255 12-09 14:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Allan K Jensen Ole Froik
152-128 Udehold taberdømt
512256 12-09 15:15 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Poul Vinkler Michael S Nielsen
0-0 Udehold taberdømt
512257 19-09 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Anders Holmgaard Bent Madsen
50-114
512258 19-09 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Søren Nielsen Preben Elkjær Knudsen
44-178
512259 19-09 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Lars Henrik Carlsen Arvid Nielsen
166-56
512260 19-09 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Preben Jensen Poul Ernst Carlsen
0-0 Udehold taberdømt
512261 19-09 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Jørgen Melhedegaard Jens Mark Thomsen
184-114
512262 19-09 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Karl Pedersen lars Meldgaard
0-0 Udehold taberdømt
512263 19-09 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Allan K Jensen Steen Kristensen
0-0 Udehold taberdømt
512264 19-09 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Poul Vinkler John Jæger
90-102
512265 19-09 14:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Michael S Nielsen Ole Froik
0-0 Hjemmehold taberdømt
512266 19-09 15:15 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Jørgen Hald Orla Østergaard
140-232
512267 26-09 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Søren Nielsen Poul Leegaard
56-118
512268 26-09 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Lars Henrik Carlsen Bent Madsen
152-114
512269 26-09 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Preben Jensen Preben Elkjær Knudsen
178-88
512270 26-09 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Jørgen Hald Arvid Nielsen
164-78
512271 26-09 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 lars Meldgaard Poul Ernst Carlsen
0-0 Begge hold taberdømt
512272 26-09 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Jørgen Melhedegaard Poul Vinkler
160-90
512273 26-09 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Karl Pedersen Allan K Jensen
90-152
512274 26-09 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Michael S Nielsen Steen Kristensen
0-0 Hjemmehold taberdømt
512275 26-09 14:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Ole Froik John Jæger
114-148
512276 26-09 15:15 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Jens Mark Thomsen Orla Østergaard
134-230
512277 03-10 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Lars Henrik Carlsen Anders Holmgaard
150-122
512278 03-10 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Preben Jensen Poul Leegaard
178-102
512279 03-10 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Jørgen Hald Bent Madsen
164-78
512280 03-10 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 lars Meldgaard Preben Elkjær Knudsen
0-0 Hjemmehold taberdømt
512281 03-10 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Jens Mark Thomsen Arvid Nielsen
86-106
512282 03-10 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Allan K Jensen Poul Ernst Carlsen
0-0 Udehold taberdømt
512283 03-10 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Jørgen Melhedegaard Ole Froik
126-156
512284 03-10 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Karl Pedersen Michael S Nielsen
0-0 Udehold taberdømt
512285 03-10 14:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 John Jæger Steen Kristensen
0-0 Udehold taberdømt
512286 03-10 15:15 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Poul Vinkler Orla Østergaard
36-232
512293 10-10 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Jørgen Melhedegaard Steen Kristensen
0-0 Udehold taberdømt
512294 10-10 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Karl Pedersen John Jæger
120-144
512295 10-10 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Ole Froik Orla Østergaard
136-232
512296 10-10 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Michael S Nielsen Poul Ernst Carlsen
0-0 Begge hold taberdømt
512287 10-10 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Preben Jensen Søren Nielsen
178-58
512288 10-10 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Jørgen Hald Anders Holmgaard
96-122
512289 10-10 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 lars Meldgaard Poul Leegaard
0-0 Hjemmehold taberdømt
512290 10-10 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Jens Mark Thomsen Bent Madsen
28-114
512291 10-10 14:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Allan K Jensen Preben Elkjær Knudsen
152-160 Udehold taberdømt
512292 10-10 15:15 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Poul Vinkler Arvid Nielsen
90-90
512297 17-10 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Karl Pedersen Jørgen Melhedegaard
120-140
512298 17-10 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Steen Kristensen Orla Østergaard
0-0 Hjemmehold taberdømt
512305 17-10 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 lars Meldgaard Søren Nielsen
0-0 Hjemmehold taberdømt
512306 17-10 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Jørgen Hald Lars Henrik Carlsen
124-166
512299 17-10 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 John Jæger Poul Ernst Carlsen
0-0 Udehold taberdømt
512300 17-10 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Ole Froik Arvid Nielsen
150-106
512301 17-10 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Michael S Nielsen Preben Elkjær Knudsen
0-0 Hjemmehold taberdømt
512302 17-10 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Poul Vinkler Bent Madsen
0-0 Begge hold taberdømt
512303 17-10 14:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Allan K Jensen Poul Leegaard
152-70 Udehold taberdømt
512304 17-10 15:15 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Jens Mark Thomsen Anders Holmgaard
112-122
512307 24-10 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 lars Meldgaard Preben Jensen
0-0 Hjemmehold taberdømt
512308 24-10 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Poul Ernst Carlsen Jørgen Melhedegaard
0-0 Hjemmehold taberdømt
512309 24-10 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Orla Østergaard Karl Pedersen
168-120
512310 24-10 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Steen Kristensen Arvid Nielsen
0-0 Hjemmehold taberdømt
512311 24-10 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 John Jæger Preben Elkjær Knudsen
144-178
512312 24-10 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Ole Froik Bent Madsen
156-40
512313 24-10 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Michael S Nielsen Poul Leegaard
0-0 Hjemmehold taberdømt
512314 24-10 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Poul Vinkler Anders Holmgaard
90-110
512315 24-10 14:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Allan K Jensen Søren Nielsen
0-0 Udehold taberdømt
512316 24-10 15:15 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Jens Mark Thomsen Lars Henrik Carlsen
104-166
512317 31-10 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Orla Østergaard Poul Ernst Carlsen
0-0 Udehold taberdømt
512318 31-10 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Jens Mark Thomsen Jørgen Hald
110-164
512319 31-10 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Preben Elkjær Knudsen Jørgen Melhedegaard
158-184
512320 31-10 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Arvid Nielsen Karl Pedersen
106-98
512321 31-10 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Steen Kristensen Bent Madsen
0-0 Hjemmehold taberdømt
512322 31-10 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 John Jæger Poul Leegaard
132-118
512323 31-10 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Ole Froik Anders Holmgaard
126-122
512324 31-10 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Michael S Nielsen Søren Nielsen
0-0 Hjemmehold taberdømt
512325 31-10 14:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Poul Vinkler Lars Henrik Carlsen
90-124
512326 31-10 15:15 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Allan K Jensen Preben Jensen
152-128 Udehold taberdømt
512327 07-11 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Poul Ernst Carlsen Arvid Nielsen
0-0 Hjemmehold taberdømt
512328 07-11 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Orla Østergaard Preben Elkjær Knudsen
232-102
512329 07-11 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Allan K Jensen lars Meldgaard
0-0 Udehold taberdømt
512330 07-11 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Poul Vinkler Jørgen Hald
14-164
512331 07-11 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Poul Leegaard Jørgen Melhedegaard
118-138
512332 07-11 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Bent Madsen Karl Pedersen
96-120
512333 07-11 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Steen Kristensen Anders Holmgaard
0-0 Hjemmehold taberdømt
512334 07-11 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 John Jæger Søren Nielsen
0-0 Udehold taberdømt
512335 07-11 14:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Ole Froik Lars Henrik Carlsen
156-84
512336 07-11 15:15 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Michael S Nielsen Preben Jensen
0-0 Hjemmehold taberdømt
512337 14-11 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Arvid Nielsen Preben Elkjær Knudsen
48-178
512338 14-11 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Poul Ernst Carlsen Bent Madsen
0-0 Hjemmehold taberdømt
512339 14-11 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Orla Østergaard Poul Leegaard
194-118
512340 14-11 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Poul Vinkler Jens Mark Thomsen
32-134
512341 14-11 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Michael S Nielsen lars Meldgaard
0-0 Begge hold taberdømt
512342 14-11 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Søren Nielsen Jørgen Melhedegaard
46-184
512343 14-11 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Anders Holmgaard Karl Pedersen
112-120
512344 14-11 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Steen Kristensen Lars Henrik Carlsen
0-0 Hjemmehold taberdømt
512345 14-11 14:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 John Jæger Preben Jensen
148-138
512346 14-11 15:15 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Ole Froik Jørgen Hald
156-108
512353 21-11 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Lars Henrik Carlsen Karl Pedersen
166-76
512354 21-11 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Steen Kristensen Jørgen Hald
0-0 Hjemmehold taberdømt
512355 21-11 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 John Jæger lars Meldgaard
0-0 Udehold taberdømt
512356 21-11 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Ole Froik Jens Mark Thomsen
156-78
512347 21-11 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Preben Elkjær Knudsen Bent Madsen
178-86
512348 21-11 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Arvid Nielsen Poul Leegaard
84-118
512349 21-11 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Poul Ernst Carlsen Anders Holmgaard
0-0 Hjemmehold taberdømt
512350 21-11 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Orla Østergaard Søren Nielsen
232-18
512351 21-11 14:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Michael S Nielsen Allan K Jensen
0-0 Hjemmehold taberdømt
512352 21-11 15:15 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Preben Jensen Jørgen Melhedegaard
170-184
512357 28-11 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Arvid Nielsen Søren Nielsen
106-54
512358 28-11 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Preben Elkjær Knudsen Anders Holmgaard
178-92
512365 28-11 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Ole Froik Poul Vinkler
156-52
512366 28-11 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Orla Østergaard Preben Jensen
130-178
512359 28-11 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Bent Madsen Poul Leegaard
114-102
512360 28-11 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Poul Ernst Carlsen Lars Henrik Carlsen
0-0 Hjemmehold taberdømt
512361 28-11 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 lars Meldgaard Jørgen Melhedegaard
48-184 Hjemmehold taberdømt
512362 28-11 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Jørgen Hald Karl Pedersen
142-120
512363 28-11 14:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Steen Kristensen Jens Mark Thomsen
0-0 Hjemmehold taberdømt
512364 28-11 15:15 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 John Jæger Allan K Jensen
120-152 Hjemmehold taberdømt
512367 05-12 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Poul Leegaard Anders Holmgaard
0-0 Begge hold taberdømt
512368 05-12 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Bent Madsen Søren Nielsen
114-42
512369 05-12 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Preben Elkjær Knudsen Lars Henrik Carlsen
178-128
512370 05-12 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Allan K Jensen Jørgen Melhedegaard
118-184
512371 05-12 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Jens Mark Thomsen Karl Pedersen
88-120
512372 05-12 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Steen Kristensen Poul Vinkler
0-0 Hjemmehold taberdømt
512373 05-12 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 John Jæger Michael S Nielsen
0-0 Udehold taberdømt
512374 05-12 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Orla Østergaard lars Meldgaard
232-32 Udehold taberdømt
512375 05-12 14:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Poul Ernst Carlsen Jørgen Hald
0-0 Hjemmehold taberdømt
512376 05-12 15:15 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Arvid Nielsen Preben Jensen
106-106
512387 09-01 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Søren Nielsen Lars Henrik Carlsen
44-166
512388 09-01 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Anders Holmgaard Preben Jensen
114-178
512389 09-01 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Poul Leegaard Jørgen Hald
82-164
512390 09-01 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 John Jæger Jørgen Melhedegaard
148-94
512391 09-01 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Ole Froik Karl Pedersen
138-120
512392 09-01 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Orla Østergaard Michael S Nielsen
232-52
512393 09-01 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Poul Ernst Carlsen Poul Vinkler
72-78
512394 09-01 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Arvid Nielsen Allan K Jensen
106-90
512395 09-01 14:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Preben Elkjær Knudsen Jens Mark Thomsen
178-132
512396 09-01 15:15 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Bent Madsen lars Meldgaard
114-52
512397 16-01 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Jørgen Melhedegaard Orla Østergaard
170-232
512398 16-01 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Poul Ernst Carlsen Steen Kristensen
0-0 Udehold taberdømt
512399 16-01 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Arvid Nielsen John Jæger
106-14
512400 16-01 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Preben Elkjær Knudsen Ole Froik
168-156
512401 16-01 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Bent Madsen Michael S Nielsen
114-78
512402 16-01 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Poul Leegaard Poul Vinkler
118-64
512403 16-01 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Anders Holmgaard Allan K Jensen
120-152 Hjemmehold taberdømt
512404 16-01 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Søren Nielsen Jens Mark Thomsen
68-128
512405 16-01 14:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Lars Henrik Carlsen lars Meldgaard
166-66
512406 16-01 15:15 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Preben Jensen Jørgen Hald
178-154
512413 23-01 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Jens Mark Thomsen Poul Leegaard
126-118
512414 23-01 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 lars Meldgaard Anders Holmgaard
118-120
512415 23-01 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Jørgen Hald Søren Nielsen
164-28
512416 23-01 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Preben Jensen Lars Henrik Carlsen
172-166
512407 23-01 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Karl Pedersen Steen Kristensen
0-0 Udehold taberdømt
512408 23-01 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 John Jæger Orla Østergaard
148-172
512409 23-01 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Ole Froik Poul Ernst Carlsen
156-66
512410 23-01 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Michael S Nielsen Arvid Nielsen
44-106
512411 23-01 14:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Poul Vinkler Preben Elkjær Knudsen
78-178
512412 23-01 15:15 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Allan K Jensen Bent Madsen
114-116 Hjemmehold taberdømt
512417 30-01 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Arvid Nielsen Jørgen Melhedegaard
106-140
512418 30-01 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Poul Ernst Carlsen Karl Pedersen
72-92
512425 30-01 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Jens Mark Thomsen Preben Jensen
84-178
512426 30-01 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 lars Meldgaard Jørgen Hald
88-164
512419 30-01 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Steen Kristensen Preben Elkjær Knudsen
0-0 Hjemmehold taberdømt
512420 30-01 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 John Jæger Bent Madsen
148-26
512421 30-01 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Ole Froik Poul Leegaard
156-94
512422 30-01 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Michael S Nielsen Anders Holmgaard
76-122
512423 30-01 14:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Poul Vinkler Søren Nielsen
74-68
512424 30-01 15:15 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Allan K Jensen Lars Henrik Carlsen
152-52 Udehold taberdømt
512427 06-02 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Orla Østergaard Arvid Nielsen
66-106
512428 06-02 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Bent Madsen Jørgen Melhedegaard
114-182
512429 06-02 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Preben Elkjær Knudsen Karl Pedersen
178-98
512430 06-02 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Steen Kristensen Poul Leegaard
0-0 Hjemmehold taberdømt
512431 06-02 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 John Jæger Anders Holmgaard
148-58
512432 06-02 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Ole Froik Søren Nielsen
156-60
512433 06-02 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Michael S Nielsen Lars Henrik Carlsen
90-166
512434 06-02 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Poul Vinkler Preben Jensen
90-144
512435 06-02 14:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Allan K Jensen Jørgen Hald
152-106 Udehold taberdømt
512436 06-02 15:15 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Jens Mark Thomsen lars Meldgaard
124-118
512437 13-02 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Poul Ernst Carlsen Preben Elkjær Knudsen
44-178
512438 13-02 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Orla Østergaard Bent Madsen
176-114
512439 13-02 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Anders Holmgaard Jørgen Melhedegaard
28-184
512440 13-02 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Poul Leegaard Karl Pedersen
118-74
512441 13-02 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Steen Kristensen Søren Nielsen
0-0 Hjemmehold taberdømt
512442 13-02 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 John Jæger Lars Henrik Carlsen
106-166
512443 13-02 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Ole Froik Preben Jensen
156-64
512444 13-02 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Michael S Nielsen Jørgen Hald
58-164
512445 13-02 14:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Poul Vinkler lars Meldgaard
62-118
512446 13-02 15:15 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Allan K Jensen Jens Mark Thomsen
152-134 Udehold taberdømt
512447 20-02 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Poul Ernst Carlsen Poul Leegaard
38-118
512448 20-02 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Arvid Nielsen Bent Madsen
106-78
512449 20-02 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Poul Vinkler Allan K Jensen
44-152 Hjemmehold taberdømt
512450 20-02 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Lars Henrik Carlsen Jørgen Melhedegaard
166-142
512451 20-02 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Søren Nielsen Karl Pedersen
512452 20-02 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Steen Kristensen Preben Jensen
0-0 Hjemmehold taberdømt
512453 20-02 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 John Jæger Jørgen Hald
148-84
512454 20-02 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Ole Froik lars Meldgaard
156-76
512455 20-02 14:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Michael S Nielsen Jens Mark Thomsen
90-134
512456 20-02 15:15 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Orla Østergaard Anders Holmgaard
232-100
512457 27-02 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Preben Elkjær Knudsen Poul Leegaard
178-66
512458 27-02 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Arvid Nielsen Anders Holmgaard
106-68
512459 27-02 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Poul Ernst Carlsen Søren Nielsen
30-68
512460 27-02 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Orla Østergaard Lars Henrik Carlsen
232-166
512461 27-02 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Jørgen Hald Jørgen Melhedegaard
164-168
512462 27-02 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Preben Jensen Karl Pedersen
104-120
512463 27-02 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Steen Kristensen lars Meldgaard
0-0 Hjemmehold taberdømt
512464 27-02 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 John Jæger Jens Mark Thomsen
148-48
512465 27-02 14:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Ole Froik Allan K Jensen
62-152 Hjemmehold taberdømt
512466 27-02 15:15 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Michael S Nielsen Poul Vinkler
98-64
512473 05-03 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Steen Kristensen Allan K Jensen
0-0 Hjemmehold taberdømt
512474 05-03 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 John Jæger Poul Vinkler
148-26
512475 05-03 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Ole Froik Michael S Nielsen
130-98
512476 05-03 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Orla Østergaard Jørgen Hald
178-164
512467 05-03 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Bent Madsen Anders Holmgaard
114-84
512468 05-03 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Preben Elkjær Knudsen Søren Nielsen
178-48
512469 05-03 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Arvid Nielsen Lars Henrik Carlsen
60-166
512470 05-03 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Poul Ernst Carlsen Preben Jensen
72-172
512471 05-03 14:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Jens Mark Thomsen Jørgen Melhedegaard
102-184
512472 05-03 15:15 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 lars Meldgaard Karl Pedersen
512477 12-03 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Poul Leegaard Søren Nielsen
118-42
512478 12-03 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Bent Madsen Lars Henrik Carlsen
114-164
512485 12-03 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 John Jæger Ole Froik
138-156
512486 12-03 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Orla Østergaard Jens Mark Thomsen
232-98
512479 12-03 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Preben Elkjær Knudsen Preben Jensen
178-178
512480 12-03 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Arvid Nielsen Jørgen Hald
106-112
512481 12-03 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Poul Ernst Carlsen lars Meldgaard
50-118
512482 12-03 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Poul Vinkler Jørgen Melhedegaard
512483 12-03 14:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Allan K Jensen Karl Pedersen
512484 12-03 15:15 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Steen Kristensen Michael S Nielsen
0-0 Hjemmehold taberdømt
512487 19-03 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Anders Holmgaard Lars Henrik Carlsen
92-166
512488 19-03 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Poul Leegaard Preben Jensen
118-132
512489 19-03 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Bent Madsen Jørgen Hald
80-164
512490 19-03 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Preben Elkjær Knudsen lars Meldgaard
512491 19-03 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Arvid Nielsen Jens Mark Thomsen
106-134
512492 19-03 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Poul Ernst Carlsen Allan K Jensen
512493 19-03 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Ole Froik Jørgen Melhedegaard
130-184
512494 19-03 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Michael S Nielsen Karl Pedersen
72-120
512495 19-03 14:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Steen Kristensen John Jæger
0-0 Hjemmehold taberdømt
512496 19-03 15:15 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Orla Østergaard Poul Vinkler
512497 26-03 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Søren Nielsen Preben Jensen
512498 26-03 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Anders Holmgaard Jørgen Hald
512499 26-03 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Poul Leegaard lars Meldgaard
118-78
512500 26-03 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Bent Madsen Jens Mark Thomsen
100-134
512501 26-03 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Preben Elkjær Knudsen Allan K Jensen
178-94
512502 26-03 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Arvid Nielsen Poul Vinkler
106-64
512503 26-03 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Steen Kristensen Jørgen Melhedegaard
0-0 Hjemmehold taberdømt
512504 26-03 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 John Jæger Karl Pedersen
148-78
512505 26-03 14:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Orla Østergaard Ole Froik
150-156
512506 26-03 15:15 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Poul Ernst Carlsen Michael S Nielsen
72-62
512507 02-04 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Jørgen Melhedegaard Karl Pedersen
184-102
512508 02-04 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Orla Østergaard Steen Kristensen
232-76
512509 02-04 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Poul Ernst Carlsen John Jæger
72-146
512510 02-04 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Arvid Nielsen Ole Froik
106-120
512511 02-04 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Preben Elkjær Knudsen Michael S Nielsen
138-98
512512 02-04 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Bent Madsen Poul Vinkler
114-74
512513 02-04 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Poul Leegaard Allan K Jensen
512514 02-04 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Anders Holmgaard Jens Mark Thomsen
512515 02-04 14:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Søren Nielsen lars Meldgaard
32-118
512516 02-04 15:15 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Lars Henrik Carlsen Jørgen Hald
86-164
512517 09-04 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Preben Jensen lars Meldgaard
170-118
512518 09-04 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Jørgen Melhedegaard Poul Ernst Carlsen
132-72
512519 09-04 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Karl Pedersen Orla Østergaard
80-232
512520 09-04 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Arvid Nielsen Steen Kristensen
106-34
512521 09-04 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Preben Elkjær Knudsen John Jæger
168-148
512522 09-04 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Bent Madsen Ole Froik
104-156
512523 09-04 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Poul Leegaard Michael S Nielsen
90-98
512524 09-04 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Anders Holmgaard Poul Vinkler
512525 09-04 14:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Søren Nielsen Allan K Jensen
512526 09-04 15:15 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Lars Henrik Carlsen Jens Mark Thomsen
166-74
512533 16-04 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Anders Holmgaard Ole Froik
512534 16-04 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Søren Nielsen Michael S Nielsen
512535 16-04 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Lars Henrik Carlsen Poul Vinkler
512536 16-04 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Preben Jensen Allan K Jensen
512527 16-04 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Poul Ernst Carlsen Orla Østergaard
512528 16-04 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Jørgen Hald Jens Mark Thomsen
512529 16-04 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Jørgen Melhedegaard Preben Elkjær Knudsen
512530 16-04 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Karl Pedersen Arvid Nielsen
512531 16-04 14:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Bent Madsen Steen Kristensen
512532 16-04 15:15 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Poul Leegaard John Jæger
118-146
512537 23-04 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Arvid Nielsen Poul Ernst Carlsen
512538 23-04 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Preben Elkjær Knudsen Orla Østergaard
512545 23-04 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Lars Henrik Carlsen Ole Froik
512546 23-04 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Preben Jensen Michael S Nielsen
512539 23-04 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 lars Meldgaard Allan K Jensen
512540 23-04 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Jørgen Hald Poul Vinkler
512541 23-04 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Jørgen Melhedegaard Poul Leegaard
512542 23-04 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Karl Pedersen Bent Madsen
512543 23-04 14:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Anders Holmgaard Steen Kristensen
512544 23-04 15:15 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Søren Nielsen John Jæger
512547 30-04 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Preben Elkjær Knudsen Arvid Nielsen
512548 30-04 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Bent Madsen Poul Ernst Carlsen
512549 30-04 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Poul Leegaard Orla Østergaard
512550 30-04 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Jens Mark Thomsen Poul Vinkler
512551 30-04 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 lars Meldgaard Michael S Nielsen
512552 30-04 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Jørgen Melhedegaard Søren Nielsen
512553 30-04 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Karl Pedersen Anders Holmgaard
512554 30-04 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Lars Henrik Carlsen Steen Kristensen
512555 30-04 14:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Preben Jensen John Jæger
512556 30-04 15:15 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Jørgen Hald Ole Froik
512557 07-05 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Bent Madsen Preben Elkjær Knudsen
512558 07-05 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Poul Leegaard Arvid Nielsen
512559 07-05 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Anders Holmgaard Poul Ernst Carlsen
512560 07-05 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Søren Nielsen Orla Østergaard
512561 07-05 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Allan K Jensen Michael S Nielsen
512562 07-05 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Jørgen Melhedegaard Preben Jensen
512563 07-05 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Karl Pedersen Lars Henrik Carlsen
512564 07-05 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Jørgen Hald Steen Kristensen
512565 07-05 14:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 lars Meldgaard John Jæger
512566 07-05 15:15 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Jens Mark Thomsen Ole Froik
512567 14-05 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Søren Nielsen Arvid Nielsen
512568 14-05 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Anders Holmgaard Preben Elkjær Knudsen
512569 14-05 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Poul Leegaard Bent Madsen
512570 14-05 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Lars Henrik Carlsen Poul Ernst Carlsen
512571 14-05 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Jørgen Melhedegaard lars Meldgaard
512572 14-05 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Karl Pedersen Jørgen Hald
512573 14-05 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Jens Mark Thomsen Steen Kristensen
512574 14-05 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Allan K Jensen John Jæger
512575 14-05 14:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Poul Vinkler Ole Froik
512576 14-05 15:15 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Preben Jensen Orla Østergaard
512577 21-05 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Anders Holmgaard Poul Leegaard
512578 21-05 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Søren Nielsen Bent Madsen
512579 21-05 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Lars Henrik Carlsen Preben Elkjær Knudsen
512580 21-05 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Jørgen Melhedegaard Allan K Jensen
512581 21-05 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Karl Pedersen Jens Mark Thomsen
512582 21-05 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Poul Vinkler Steen Kristensen
512583 21-05 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Michael S Nielsen John Jæger
512584 21-05 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 lars Meldgaard Orla Østergaard
512585 21-05 14:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Jørgen Hald Poul Ernst Carlsen
512586 21-05 15:15 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Preben Jensen Arvid Nielsen
512593 28-05 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Ole Froik Steen Kristensen
512594 28-05 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Allan K Jensen Orla Østergaard
512595 28-05 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Jens Mark Thomsen Poul Ernst Carlsen
512596 28-05 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 lars Meldgaard Arvid Nielsen
512587 28-05 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Søren Nielsen Anders Holmgaard
512588 28-05 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Lars Henrik Carlsen Poul Leegaard
512589 28-05 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Preben Jensen Bent Madsen
512590 28-05 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Jørgen Hald Preben Elkjær Knudsen
512591 28-05 14:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Jørgen Melhedegaard Michael S Nielsen
512592 28-05 15:15 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Karl Pedersen Poul Vinkler
512377 04-06 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Anders Holmgaard Søren Nielsen
512378 04-06 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Poul Leegaard Lars Henrik Carlsen
512379 04-06 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Bent Madsen Preben Jensen
512380 04-06 13:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Preben Elkjær Knudsen Jørgen Hald
512381 04-06 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Michael S Nielsen Jørgen Melhedegaard
512382 04-06 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Poul Vinkler Karl Pedersen
512383 04-06 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Steen Kristensen Ole Froik
512384 04-06 13:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Orla Østergaard Allan K Jensen
512385 04-06 14:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Poul Ernst Carlsen Jens Mark Thomsen
512386 04-06 15:15 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Arvid Nielsen lars Meldgaard

Stævneansvarlig: Steen Kristensen Tlf.: 40 37 75 71

Vidste du at...

Vi har modtaget støtte fra Anders Brøndums Velgørende Fond og Nordea Fonden til skift af klæde på vores billardborde.

Tusind tak for støtten!