Kampplan for: Aftenhold Torsdag 2023-2024

K Dato Spillested D1 D2 R
534621 07-09 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Michael Jensen Jan Nørskov
200-244
534622 07-09 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Per Klavsen Benny Karlsen
158-110
534623 07-09 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Mikael Stabehl Poul Leegaard
174-108
534624 07-09 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Allan K Jensen Steen Kristensen
124-110
534625 07-09 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Preben Jensen Preben Elkjær Knudsen
140-178
534626 07-09 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Henning Fruergaard Orla Østergaard
114-232
534627 07-09 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Jørgen Melhedegaard Anders Johannesen
118-136
534628 07-09 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Oversidder Oversidder Arvid H. Nielsen
0-0 Begge hold taberdømt
534629 14-09 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Jan Nørskov Per Klavsen
178-158
534630 14-09 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Benny Karlsen Michael Jensen
106-228
534631 14-09 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Poul Leegaard Allan K Jensen
88-156
534632 14-09 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Steen Kristensen Mikael Stabehl
56-174
534633 14-09 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Preben Elkjær Knudsen Henning Fruergaard
178-152
534634 14-09 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Orla Østergaard Preben Jensen
214-178
534635 14-09 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Anders Johannesen Oversidder Oversidder
0-0 Begge hold taberdømt
534636 14-09 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Arvid H. Nielsen Jørgen Melhedegaard
136-116
534637 21-09 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Michael Jensen Per Klavsen
228-154
534638 21-09 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Jan Nørskov Benny Karlsen
244-124
534639 21-09 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Mikael Stabehl Allan K Jensen
66-156
534640 21-09 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Poul Leegaard Steen Kristensen
118-92
534641 21-09 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Preben Jensen Henning Fruergaard
176-166
534642 21-09 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Preben Elkjær Knudsen Orla Østergaard
178-232
534643 21-09 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Jørgen Melhedegaard Oversidder Oversidder
0-0 Begge hold taberdømt
534644 21-09 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Anders Johannesen Arvid H. Nielsen
58-140
534645 28-09 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Mikael Stabehl Michael Jensen
174-156
534646 28-09 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Poul Leegaard Jan Nørskov
118-244
534647 28-09 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Allan K Jensen Per Klavsen
120-158
534648 28-09 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Steen Kristensen Benny Karlsen
108-148
534649 28-09 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Jørgen Melhedegaard Preben Jensen
50-178
534650 28-09 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Anders Johannesen Preben Elkjær Knudsen
118-178
534651 28-09 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Oversidder Oversidder Henning Fruergaard
0-0 Begge hold taberdømt
534652 28-09 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Arvid H. Nielsen Orla Østergaard
136-160
534653 05-10 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Michael Jensen Steen Kristensen
214-110
534654 05-10 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Jan Nørskov Mikael Stabehl
244-138
534655 05-10 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Per Klavsen Poul Leegaard
120-118
534656 05-10 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Benny Karlsen Allan K Jensen
94-156
534657 05-10 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Preben Elkjær Knudsen Jørgen Melhedegaard
178-86
534658 05-10 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Henning Fruergaard Anders Johannesen
150-136
534659 05-10 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Orla Østergaard Oversidder Oversidder
0-0 Begge hold taberdømt
534660 05-10 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Preben Jensen Arvid H. Nielsen
122-136
534661 12-10 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Steen Kristensen Jan Nørskov
92-244
534662 12-10 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Mikael Stabehl Per Klavsen
130-158
534663 12-10 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Poul Leegaard Benny Karlsen
82-148
534664 12-10 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Allan K Jensen Michael Jensen
144-228
534665 12-10 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Jørgen Melhedegaard Henning Fruergaard
122-152
534666 12-10 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Anders Johannesen Orla Østergaard
98-232
534667 12-10 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Oversidder Oversidder Preben Jensen
0-0 Begge hold taberdømt
534668 12-10 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Arvid H. Nielsen Preben Elkjær Knudsen
134-178
534669 19-10 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Per Klavsen Steen Kristensen
158-44
534670 19-10 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Benny Karlsen Mikael Stabehl
148-114
534671 19-10 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Michael Jensen Poul Leegaard
228-108
534672 19-10 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Jan Nørskov Allan K Jensen
244-102
534673 19-10 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Orla Østergaard Jørgen Melhedegaard
232-94
534674 19-10 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Preben Jensen Anders Johannesen
178-134
534675 19-10 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Preben Elkjær Knudsen Oversidder Oversidder
0-0 Begge hold taberdømt
534676 19-10 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Henning Fruergaard Arvid H. Nielsen
166-142
534677 26-10 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Michael Jensen Preben Jensen
214-178
534678 26-10 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Jan Nørskov Preben Elkjær Knudsen
0-0 Hjemmehold taberdømt
534679 26-10 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Per Klavsen Henning Fruergaard
130-166
534680 26-10 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Benny Karlsen Orla Østergaard
148-222
534681 26-10 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Mikael Stabehl Jørgen Melhedegaard
174-30
534682 26-10 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Poul Leegaard Anders Johannesen
118-122
534683 26-10 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Allan K Jensen Oversidder Oversidder
0-0 Begge hold taberdømt
534684 26-10 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Steen Kristensen Arvid H. Nielsen
96-136
534685 02-11 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Preben Elkjær Knudsen Michael Jensen
178-124
534686 02-11 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Henning Fruergaard Jan Nørskov
106-244
534687 02-11 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Orla Østergaard Per Klavsen
232-90
534688 02-11 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Jørgen Melhedegaard Benny Karlsen
94-148
534689 02-11 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Anders Johannesen Mikael Stabehl
136-166
534690 02-11 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Oversidder Oversidder Poul Leegaard
0-0 Begge hold taberdømt
534691 02-11 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Preben Jensen Steen Kristensen
178-84
534692 02-11 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Arvid H. Nielsen Allan K Jensen
136-116
534693 09-11 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Michael Jensen Henning Fruergaard
228-106
534694 09-11 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Jan Nørskov Orla Østergaard
196-232
534695 09-11 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Per Klavsen Jørgen Melhedegaard
118-122
534696 09-11 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Benny Karlsen Anders Johannesen
148-108
534697 09-11 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Mikael Stabehl Oversidder Oversidder
0-0 Begge hold taberdømt
534698 09-11 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Allan K Jensen Preben Jensen
156-152
534699 09-11 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Steen Kristensen Preben Elkjær Knudsen
110-128
534700 09-11 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Poul Leegaard Arvid H. Nielsen
118-136
534701 16-11 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Orla Østergaard Michael Jensen
232-214
534702 16-11 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Jørgen Melhedegaard Jan Nørskov
90-244
534703 16-11 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Anders Johannesen Per Klavsen
136-76
534704 16-11 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Oversidder Oversidder Benny Karlsen
0-0 Begge hold taberdømt
534705 16-11 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Preben Jensen Poul Leegaard
154-118
534706 16-11 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Preben Elkjær Knudsen Allan K Jensen
136-156
534707 16-11 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Henning Fruergaard Steen Kristensen
166-58
534708 16-11 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Arvid H. Nielsen Mikael Stabehl
120-174
534709 23-11 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Michael Jensen Jørgen Melhedegaard
228-104
534710 23-11 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Jan Nørskov Anders Johannesen
234-136
534711 23-11 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Per Klavsen Oversidder Oversidder
0-0 Begge hold taberdømt
534712 23-11 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Mikael Stabehl Preben Jensen
120-178
534713 23-11 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Poul Leegaard Preben Elkjær Knudsen
110-178
534714 23-11 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Allan K Jensen Henning Fruergaard
156-152
534715 23-11 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Steen Kristensen Orla Østergaard
106-232
534716 23-11 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Benny Karlsen Arvid H. Nielsen
148-118
534717 30-11 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Anders Johannesen Michael Jensen
54-228
534718 30-11 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Oversidder Oversidder Jan Nørskov
0-0 Begge hold taberdømt
534719 30-11 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Preben Jensen Benny Karlsen
158-148
534720 30-11 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Preben Elkjær Knudsen Mikael Stabehl
178-132
534721 30-11 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Henning Fruergaard Poul Leegaard
166-102
534722 30-11 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Orla Østergaard Allan K Jensen
168-156
534723 30-11 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Jørgen Melhedegaard Steen Kristensen
122-102
534724 30-11 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Arvid H. Nielsen Per Klavsen
36-158
534725 18-01 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Michael Jensen Oversidder Oversidder
0-0 Begge hold taberdømt
534726 18-01 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Per Klavsen Preben Jensen
96-178
534727 18-01 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Benny Karlsen Preben Elkjær Knudsen
84-178
534728 18-01 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Mikael Stabehl Henning Fruergaard
174-152
534729 18-01 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Jan Nørskov Arvid H. Nielsen
244-124
534730 18-01 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Allan K Jensen Jørgen Melhedegaard
84-184
534731 18-01 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Steen Kristensen Anders Johannesen
110-104
534732 18-01 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Poul Leegaard Orla Østergaard
56-232
534733 25-01 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Preben Jensen Jan Nørskov
112-244
534734 25-01 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Preben Elkjær Knudsen Per Klavsen
130-158
534735 25-01 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Henning Fruergaard Benny Karlsen
166-136
534736 25-01 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Orla Østergaard Mikael Stabehl
232-156
534737 25-01 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Jørgen Melhedegaard Poul Leegaard
184-62
534738 25-01 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Arvid H. Nielsen Michael Jensen
124-228
534739 25-01 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Oversidder Oversidder Steen Kristensen
0-0 Begge hold taberdømt
534740 25-01 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Anders Johannesen Allan K Jensen
72-156
534741 01-02 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Jan Nørskov Michael Jensen
244-178
534742 01-02 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Benny Karlsen Per Klavsen
148-140
534743 01-02 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Poul Leegaard Mikael Stabehl
104-174
534744 01-02 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Steen Kristensen Allan K Jensen
16-156
534745 01-02 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Preben Elkjær Knudsen Preben Jensen
176-178
534746 01-02 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Orla Østergaard Henning Fruergaard
202-166
534747 01-02 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Anders Johannesen Jørgen Melhedegaard
96-184
534748 01-02 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Arvid H. Nielsen Oversidder Oversidder
0-0 Begge hold taberdømt
534749 08-02 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Per Klavsen Jan Nørskov
158-240
534750 08-02 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Michael Jensen Benny Karlsen
188-148
534751 08-02 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Allan K Jensen Poul Leegaard
154-118
534752 08-02 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Mikael Stabehl Steen Kristensen
174-38
534753 08-02 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Henning Fruergaard Preben Elkjær Knudsen
122-178
534754 08-02 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Preben Jensen Orla Østergaard
128-232
534755 08-02 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Oversidder Oversidder Anders Johannesen
0-0 Begge hold taberdømt
534756 08-02 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Jørgen Melhedegaard Arvid H. Nielsen
66-136
534757 15-02 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Per Klavsen Michael Jensen
158-216
534758 15-02 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Benny Karlsen Jan Nørskov
110-244
534759 15-02 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Allan K Jensen Mikael Stabehl
54-174
534760 15-02 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Steen Kristensen Poul Leegaard
108-118
534761 15-02 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Henning Fruergaard Preben Jensen
140-178
534762 15-02 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Orla Østergaard Preben Elkjær Knudsen
194-178
534763 15-02 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Oversidder Oversidder Jørgen Melhedegaard
0-0 Begge hold taberdømt
534764 15-02 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Arvid H. Nielsen Anders Johannesen
98-136
534765 22-02 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Michael Jensen Mikael Stabehl
228-168
534766 22-02 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Jan Nørskov Poul Leegaard
228-118
534767 22-02 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Per Klavsen Allan K Jensen
156-156
534768 22-02 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Benny Karlsen Steen Kristensen
116-110
534769 22-02 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Preben Jensen Jørgen Melhedegaard
178-114
534770 22-02 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Preben Elkjær Knudsen Anders Johannesen
120-136
534771 22-02 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Henning Fruergaard Oversidder Oversidder
0-0 Begge hold taberdømt
534772 22-02 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Orla Østergaard Arvid H. Nielsen
194-136
534773 29-02 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Steen Kristensen Michael Jensen
94-228
534774 29-02 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Mikael Stabehl Jan Nørskov
0-0 Udehold taberdømt
534775 29-02 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Poul Leegaard Per Klavsen
118-122
534776 29-02 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Allan K Jensen Benny Karlsen
90-148
534777 29-02 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Jørgen Melhedegaard Preben Elkjær Knudsen
184-82
534778 29-02 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Anders Johannesen Henning Fruergaard
134-166
534779 29-02 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Oversidder Oversidder Orla Østergaard
0-0 Begge hold taberdømt
534780 29-02 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Arvid H. Nielsen Preben Jensen
136-156
534781 07-03 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Jan Nørskov Steen Kristensen
0-0 Hjemmehold taberdømt
534782 07-03 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Per Klavsen Mikael Stabehl
48-174
534783 07-03 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Benny Karlsen Poul Leegaard
534784 07-03 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Michael Jensen Allan K Jensen
228-156
534785 07-03 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Henning Fruergaard Jørgen Melhedegaard
166-154
534786 07-03 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Orla Østergaard Anders Johannesen
232-86
534787 07-03 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Preben Jensen Oversidder Oversidder
0-0 Begge hold taberdømt
534788 07-03 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Preben Elkjær Knudsen Arvid H. Nielsen
164-136
534789 14-03 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Steen Kristensen Per Klavsen
110-146
534790 14-03 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Mikael Stabehl Benny Karlsen
174-108
534791 14-03 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Poul Leegaard Michael Jensen
534792 14-03 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Allan K Jensen Jan Nørskov
0-0 Udehold taberdømt
534793 14-03 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Jørgen Melhedegaard Orla Østergaard
176-232
534794 14-03 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Anders Johannesen Preben Jensen
78-178
534795 14-03 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Oversidder Oversidder Preben Elkjær Knudsen
0-0 Begge hold taberdømt
534796 14-03 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Arvid H. Nielsen Henning Fruergaard
136-108
534797 21-03 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Preben Jensen Michael Jensen
138-228
534798 21-03 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Preben Elkjær Knudsen Jan Nørskov
0-0 Udehold taberdømt
534799 21-03 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Henning Fruergaard Per Klavsen
138-158
534800 21-03 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Orla Østergaard Benny Karlsen
534801 21-03 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Jørgen Melhedegaard Mikael Stabehl
130-174
534802 21-03 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Anders Johannesen Poul Leegaard
100-118
534803 21-03 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Oversidder Oversidder Allan K Jensen
0-0 Begge hold taberdømt
534804 21-03 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Arvid H. Nielsen Steen Kristensen
92-110
534805 04-04 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Michael Jensen Preben Elkjær Knudsen
158-178
534806 04-04 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Jan Nørskov Henning Fruergaard
0-0 Hjemmehold taberdømt
534807 04-04 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Per Klavsen Orla Østergaard
118-232
534808 04-04 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Benny Karlsen Jørgen Melhedegaard
120-184
534809 04-04 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Mikael Stabehl Anders Johannesen
174-114
534810 04-04 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Poul Leegaard Oversidder Oversidder
0-0 Begge hold taberdømt
534811 04-04 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Steen Kristensen Preben Jensen
56-178
534812 04-04 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Allan K Jensen Arvid H. Nielsen
156-70
534813 11-04 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Henning Fruergaard Michael Jensen
166-200
534814 11-04 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Orla Østergaard Jan Nørskov
0-0 Udehold taberdømt
534815 11-04 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Jørgen Melhedegaard Per Klavsen
170-158
534816 11-04 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Anders Johannesen Benny Karlsen
72-148
534817 11-04 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Oversidder Oversidder Mikael Stabehl
0-0 Begge hold taberdømt
534818 11-04 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Preben Jensen Allan K Jensen
178-142
534819 11-04 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Preben Elkjær Knudsen Steen Kristensen
132-110
534820 11-04 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Arvid H. Nielsen Poul Leegaard
136-54
534821 18-04 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Michael Jensen Orla Østergaard
534822 18-04 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Jan Nørskov Jørgen Melhedegaard
534823 18-04 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Per Klavsen Anders Johannesen
534824 18-04 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Benny Karlsen Oversidder Oversidder
534825 18-04 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Poul Leegaard Preben Jensen
534826 18-04 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Allan K Jensen Preben Elkjær Knudsen
534827 18-04 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Steen Kristensen Henning Fruergaard
534828 18-04 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Mikael Stabehl Arvid H. Nielsen
534829 25-04 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Jørgen Melhedegaard Michael Jensen
534830 25-04 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Anders Johannesen Jan Nørskov
534831 25-04 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Oversidder Oversidder Per Klavsen
534832 25-04 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Preben Jensen Mikael Stabehl
534833 25-04 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Preben Elkjær Knudsen Poul Leegaard
534834 25-04 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Henning Fruergaard Allan K Jensen
534835 25-04 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Orla Østergaard Steen Kristensen
534836 25-04 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Arvid H. Nielsen Benny Karlsen
534837 16-05 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Michael Jensen Anders Johannesen
534838 16-05 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Jan Nørskov Oversidder Oversidder
534839 16-05 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Benny Karlsen Preben Jensen
534840 16-05 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Mikael Stabehl Preben Elkjær Knudsen
534841 16-05 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Poul Leegaard Henning Fruergaard
534842 16-05 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Allan K Jensen Orla Østergaard
534843 16-05 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Steen Kristensen Jørgen Melhedegaard
534844 16-05 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Per Klavsen Arvid H. Nielsen
534845 23-05 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Oversidder Oversidder Michael Jensen
534846 23-05 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Preben Jensen Per Klavsen
534847 23-05 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Preben Elkjær Knudsen Benny Karlsen
534848 23-05 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Henning Fruergaard Mikael Stabehl
534849 23-05 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Arvid H. Nielsen Jan Nørskov
534850 23-05 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Jørgen Melhedegaard Allan K Jensen
534851 23-05 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Anders Johannesen Steen Kristensen
534852 23-05 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Orla Østergaard Poul Leegaard
534853 30-05 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Jan Nørskov Preben Jensen
534854 30-05 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Per Klavsen Preben Elkjær Knudsen
534855 30-05 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Benny Karlsen Henning Fruergaard
534856 30-05 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Mikael Stabehl Orla Østergaard
534857 30-05 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Poul Leegaard Jørgen Melhedegaard
534858 30-05 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Michael Jensen Arvid H. Nielsen
534859 30-05 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Steen Kristensen Oversidder Oversidder
534860 30-05 19:45 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 4 Allan K Jensen Anders Johannesen

Stævneansvarlig: Steen Kristensen Tlf.: 40 37 57 71

Vidste du at...

Vi har modtaget støtte fra Anders Brøndums Velgørende Fond og Nordea Fonden til skift af klæde på vores billardborde.

Tusind tak for støtten!