Kampplan for: Turnering 2023-2024

Dato Spillested D1 D2 R
18-09 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Steen H Kristensen Irene Jørgensen
3-0
18-09 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Gunnar Jensen Ronny Sørensen
1-3
18-09 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Tage Jensen Hans Jørgen Jensen
1-3
25-09 19:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Ronny Sørensen Steen H Kristensen
3-2
25-09 19:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Hans Jørgen Jensen Irene Jørgensen
3-0
25-09 19:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Birgit Justesen Gunnar Jensen
0-3
02-10 20:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Steen H Kristensen Hans Jørgen Jensen
3-1
02-10 20:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Tage Jensen Birgit Justesen
3-1
02-10 20:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Irene Jørgensen Ronny Sørensen
0-3
09-10 20:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Gunnar Jensen Tage Jensen
3-0
09-10 20:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Steen H Kristensen Birgit Justesen
3-0
09-10 20:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Ronny Sørensen Hans Jørgen Jensen
3-1
23-10 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Tage Jensen Irene Jørgensen
3-0
23-10 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Hans Jørgen Jensen Gunnar Jensen
0-3
23-10 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Birgit Justesen Ronny Sørensen
0-3
30-10 19:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Gunnar Jensen Steen H Kristensen
3-1
30-10 19:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Ronny Sørensen Tage Jensen
3-0
30-10 19:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Irene Jørgensen Birgit Justesen
0-3
06-11 20:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Steen H Kristensen Tage Jensen
1-3
06-11 20:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Irene Jørgensen Gunnar Jensen
0-3
06-11 20:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Hans Jørgen Jensen Birgit Justesen
3-1
13-11 20:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Irene Jørgensen Steen H Kristensen
0-3
13-11 20:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Ronny Sørensen Gunnar Jensen
3-2
13-11 20:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Hans Jørgen Jensen Tage Jensen
2-3
20-11 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Steen H Kristensen Ronny Sørensen
0-3
20-11 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Irene Jørgensen Hans Jørgen Jensen
0-3
20-11 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Gunnar Jensen Birgit Justesen
3-0
27-11 19:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Hans Jørgen Jensen Steen H Kristensen
3-1
27-11 19:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Birgit Justesen Tage Jensen
0-3
27-11 19:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Ronny Sørensen Irene Jørgensen
3-0
04-12 20:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Tage Jensen Gunnar Jensen
3-0
04-12 20:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Birgit Justesen Steen H Kristensen
1-3
04-12 20:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Hans Jørgen Jensen Ronny Sørensen
1-3
08-01 20:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Irene Jørgensen Tage Jensen
0-3
08-01 20:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Gunnar Jensen Hans Jørgen Jensen
3-2
08-01 20:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Ronny Sørensen Birgit Justesen
3-1
15-01 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Steen H Kristensen Gunnar Jensen
1-3
15-01 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Tage Jensen Ronny Sørensen
2-3
15-01 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Birgit Justesen Irene Jørgensen
3-0
22-01 19:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Tage Jensen Steen H Kristensen
3-2
22-01 19:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Gunnar Jensen Irene Jørgensen
3-0
22-01 19:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Birgit Justesen Hans Jørgen Jensen
0-3
29-01 20:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Steen H Kristensen Irene Jørgensen
3-0
29-01 20:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Tage Jensen Hans Jørgen Jensen
1-3
29-01 20:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Gunnar Jensen Ronny Sørensen
0-3
05-02 20:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Ronny Sørensen Steen H Kristensen
3-0
05-02 20:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Hans Jørgen Jensen Irene Jørgensen
3-0
05-02 20:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Birgit Justesen Gunnar Jensen
1-3
12-02 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Steen H Kristensen Hans Jørgen Jensen
0-3
12-02 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Tage Jensen Birgit Justesen
3-0
12-02 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Irene Jørgensen Ronny Sørensen
0-3
19-02 19:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Gunnar Jensen Tage Jensen
3-2
19-02 19:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Steen H Kristensen Birgit Justesen
3-0
19-02 19:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Ronny Sørensen Hans Jørgen Jensen
3-0
26-02 20:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Tage Jensen Irene Jørgensen
3-0
26-02 20:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Hans Jørgen Jensen Gunnar Jensen
1-3
26-02 20:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Birgit Justesen Ronny Sørensen
0-3
04-03 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Tage Jensen Gunnar Jensen
2-3
04-03 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Steen H Kristensen Tage Jensen
3-1
04-03 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Birgit Justesen Steen H Kristensen
2-3
04-03 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Irene Jørgensen Gunnar Jensen
0-3
04-03 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Hans Jørgen Jensen Birgit Justesen
3-2
04-03 19:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Hans Jørgen Jensen Ronny Sørensen
2-3
04-03 19:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Irene Jørgensen Steen H Kristensen
0-3
04-03 19:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Irene Jørgensen Tage Jensen
0-3
04-03 19:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Ronny Sørensen Gunnar Jensen
3-1
04-03 19:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Gunnar Jensen Hans Jørgen Jensen
3-1
04-03 19:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Ronny Sørensen Birgit Justesen
3-0
04-03 19:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Hans Jørgen Jensen Tage Jensen
3-1
04-03 20:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Birgit Justesen Irene Jørgensen
3-0
04-03 20:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Steen H Kristensen Gunnar Jensen
1-3
04-03 20:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Steen H Kristensen Ronny Sørensen
3-2
04-03 20:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Tage Jensen Ronny Sørensen
2-3
04-03 20:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Irene Jørgensen Hans Jørgen Jensen
0-3
04-03 20:00 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Gunnar Jensen Birgit Justesen
3-0
04-03 20:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Gunnar Jensen Steen H Kristensen
3-0
04-03 20:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Hans Jørgen Jensen Steen H Kristensen
3-0
04-03 20:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Tage Jensen Steen H Kristensen
3-1
04-03 20:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 1 Birgit Justesen Hans Jørgen Jensen
0-3
04-03 20:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Birgit Justesen Tage Jensen
1-3
04-03 20:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Gunnar Jensen Irene Jørgensen
3-0
04-03 20:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 2 Ronny Sørensen Tage Jensen
3-1
04-03 20:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Ronny Sørensen Irene Jørgensen
3-0
04-03 20:30 Viborg Familie og Firmaidræt- Bane 3 Irene Jørgensen Birgit Justesen
0-3

Stævneansvarlig: Gunnar Jensen Tlf.: 22 92 96 97

Vidste du at...

Vi har modtaget støtte fra Anders Brøndums Velgørende Fond og Nordea Fonden til skift af klæde på vores billardborde.

Tusind tak for støtten!